Federatia Romana de SoccerProject
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cupa Federatiei - Editia I

2 participan?i

In jos

Cupa Federatiei - Editia I Empty Cupa Federatiei - Editia I

Mesaj  sergiu007 Mar 6 Mai - 17:55:02

Daca tot vad ca nimeni de pe aici nu a luat initiativa in privinta acestei cupe de mult vorbite am sa iau eu initiativa si am sa organizez in joc o cupa de 32 de echipe cu taxa nici exagerate dar nici fara taxe...voi organiza asa dupa cum am zis o cupa de 32 de echipe cu o taxa de 70k. Toti cei care sunt inscrisi aici pe forum vor primi invitatii insa acum pentru prima editie o sa mai invit si alti manageri destul de cunoscuti pe forumul oficial. Sper sa fie o cupa frumoasa si cu multe derby-uri Very Happy Mult succes si sa acceptati toti invitatiile Very Happy
sergiu007
sergiu007
Membru fondator
Membru fondator

masculin
Numarul mesajelor : 26
Localizare : Suceava
Echipa in SoccerProject : Fotbal/Muzica
Data de inscriere : 13/03/2008

http://www.federatia-romana.tk

Sus In jos

Cupa Federatiei - Editia I Empty Re: Cupa Federatiei - Editia I

Mesaj  Kosmin Mier 7 Mai - 14:21:52

sergiu007 a scris:Daca tot vad ca nimeni de pe aici nu a luat initiativa in privinta acestei cupe de mult vorbite am sa iau eu initiativa si am sa organizez in joc o cupa de 32 de echipe cu taxa nici exagerate dar nici fara taxe...voi organiza asa dupa cum am zis o cupa de 32 de echipe cu o taxa de 70k. Toti cei care sunt inscrisi aici pe forum vor primi invitatii insa acum pentru prima editie o sa mai invit si alti manageri destul de cunoscuti pe forumul oficial. Sper sa fie o cupa frumoasa si cu multe derby-uri Very Happy Mult succes si sa acceptati toti invitatiile Very Happy

daca tu poti pune taxa de 70K esti tare mah lol! lol!
si era vb cu o cupa doar cu membrii federatiei dar tu ai facuto cu toti
Kosmin
Kosmin
Presedinte FRSP
Presedinte FRSP

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localizare : Braila
Echipa in SoccerProject : Dinamo Red Dogs
User in SoccerProject : Kosmin
Data de inscriere : 13/03/2008

https://frsp.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum